Nazaj v trgovino LKS22360012

LUKAS medij v gelu za počasnejše sušenje akrilne barve 125 ml

(3)
€7,24
€57,92 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

LUKAS medij v gelu za počasnejše sušenje akrilne boje 125 ml

Nov izdelek vodilne znamke v proizvodnji slikarskih materialov LUKAS. Ta medij je izdelan z namenom da upočasni sušenje akrilnih barv. Primeren je za tehniko wet-onwet (mokro na mokro). Z njegovo uporabo barve postanejo bolj transparentne. Vsebina: 125 ml.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Odličen medij... gladek in maslen, hitro sušeč. Če vas moti vonj Liquina, je to prava alternativa — Lukas alkidni medij. Odlično!

Alena Preverjena ocena

Dela točno to, kar mora. Pozor — UPORABLJAJTE V DOBRO PREZRAČEVANEM PROSTORU, saj ima med sušenjem res močne hlape.

Dana Preverjena ocena

Ta medij uporabljam skupaj z oljno barvo na osnovi svinca znamke Michael Harding, da pospešim sušenje. Čudovita zadeva.

Hana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano