Lesene palčke za ustvarjanje - 200 kosov

Na zalogi
€4,89
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Lesene palčke lahko uporabite za ustvarjalno delo ali za zabavo skupaj z otroki. Uporabite jih kot gradbeni material za gradove, hišice in druge projekte. Palčke narejene iz svetlega lesa lahko uporabite na več načinov, jih pobarvati ali okrasiti s papirjem ali filcem. Uporabite jih lahko pri slikanju, gradnji različnih hišic ali kar koli, kar si otroci predstavljajo. Podarite jim ustvarjalne trenutke, ko gradite gradove princeskam. So tudi tako nepogrešljivo orodje pri učenju, štetju in različnih šolskih dejavnostih.




Za te izdelke je značilna kakovost iz severnih držav. Natančnost in minimalizem skandinavskega sloga sta vidna že na prvi pogled. Preprosti in funkcionalni predmeti so primerni za vsako notranjost, v katero bodo vnesli videz skandinavske čistosti, ki jo lahko ustvarite po lastni domišljiji.

lastnosti izdelka

  • Lesene palčke za ustvarjanje
  • Narejene iz lahkega lesa
  • Dimenzije: 11,5 cm x 10 mm
  • 200 kosov v pakiranju
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano