Lesena škatla za čaj 21.3x10x12.5 cm

€5,95
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Drvena kutija za čaj 21.3x10x12.5 cm

Moderne dekorativne tehnike omogočajo kreativno ustvarjanje otrok in odraslih. Ustvarjajte skupaj z nami, dekorativne izdelke ki bodo zagotovo polepšali vaš dom. Kreirajte najlepše škatle za nakit, darilne vinske škatle za prijatelje ali glamurozne okvirje za fotografije. Podarite ljubim osebam izvirno leseno škatlo, ki ste jo sami dekorirali..

Predmeti idelani iz lesa, so idealni za vse vrste ročnih del. Leseni okrasi se lahko oslikajo, dekorirajo z deoupagom, patino in drugimi tehnikami. Samo malo domišljije in prostega časa in kot bi mignili, že bodo leseni ornamenti krasili vaš dom.

Lastnosti:

  • škatla izdelana iz nelakiranega borovega lesa
  • zunanje dimenzije: 21,3 x 10 x 12,5 cm (dužina x širina x visina)
  • notranje dimenzije ene pregrade: 6,3 x 8,1 x 5,1 cm (dolžina x širina x višina)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano