Laneno olje pakiranje TALENS 75 ml

(5)
€8,72
€116,27 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Laneno olje pakiranje TALENS 75 ml beljeno znamke Royal TALENS

Namen: za umetnike, ki želijo narediti svoj lastni slikarski medij

Sestavine: Laneno olje

Karakteristike:

- poveča sijaj in pospeši sušenje premaza

- v temnih pogojih manj rumeni kot čisto laneno olje, rumenjenje v veliki meri preneha na dnevni svetlobi 

- redči se lahko z belim bencinom ali terpentinom

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

To olje je odlično za redčenje barv, z njim se čudovito dela.

Anna Preverjena ocena

Vedno posežem po znamki Talens, saj je kakovost olj ključna za moje ustvarjanje. Počasneje se suši, kar mi ustreza pri senčenju.

Marija Preverjena ocena

Steklenička je praktična in olje je čisto, v njem nisem našla nobenih nečistoč.

Zuzana Preverjena ocena

Sem začetnica v oljnem slikarstvu in to olje mi zelo pomaga pri mešanju konsistence barv.

Katarina Preverjena ocena

Dober pripomoček za atelje, barve so po njem čudovito voljne.

Monika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano