Nazaj v trgovino NVP1243079

Ladoga Set umetniških oljnih barv v leseni škatli / 12x18ml

(3)
€84,21
€389,86 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet umetniških oljnih barv Ladoga v leseni škatli / 12x18ml. Oljne barve vodilnega proizvajalca blagovne znamke Sankt Peterburg so idealne za profesionalno likovno izobraževanje in ustvarjalno delo ljubiteljev oljnega slikarstva. Edinstveno kakovost jim dajeta prefinjena tehnika izdelave in strog nadzor med samo proizvodnjo. Kombinacija visoke kakovosti in dostopne cene je najboljša izbira za umetnike, študente ali slikarje začetnike. Komplet vsebuje lesen kovček, v katerem je shranjenih 12 oljnih barv blagovne znamke Ladoga, leseno paleto z luknjo za oprijem dimenzij 25 x 12 cm in čopič Nevskaya Palitra s trdimi umetnimi lasmi številka 8. Barve so narejene na vodni in oljni osnovi in jih je mogoče redčiti tudi z lanenim ali terpentinovim oljem. Primerne so za slikanje na podlage, kot so platno, ometane iverne plošče, les, kamen. So polprozorne do neprozorne, njihova obstojnost na svetlobo pa je povprečna do dolgotrajna (++, +++). Barve imajo kakovostno pigmentacijo, nasičenost in kakovost. Priporočamo uporabo ploskih čopičev s tankimi človeškimi ali sintetičnimi lasmi. Komplet vsebuje gladko leseno škatlo z dimenzijami 26,2 x 13,8 x 4,5 cm, čopič s trdo sintetično belo dlako št. 8, 12 x 18 ml oljnih barv v tubah in leseno paleto z luknjo za prijemanje dimenzij 25 x 12 cm.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Barve Ladoga so moje najljubše za krajine. Zeleni in rjavi odtenki so čudoviti.

Martin Preverjena ocena

Odtenki so zvesti katalogu in se predvidljivo mešajo. Ladoga me je kot znamka prepričala.

Silvia Preverjena ocena

Za prve oljne slike so barve Ladoga idealna izbira. Priporočam.

Tomaž Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano