KREUL Pisalo za sveče Set 6 x 25 ml Hello Baby

(1)
€14,88
€99,20 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Ustvarite čudovite, personalizirane sveče za posebne priložnosti s kompletom peres za sveče KREUL "Hello Baby". Ta komplet je odličen za izdelavo nežnih, ročno okrašenih sveč za rojstva, krste, poroke in praznovanja. Formula na vodni osnovi vsebuje pravi čebelji vosek, ki po sušenju zagotavlja gladek, vosku podoben zaključek. Šest harmonično usklajenih barv - vključno z elegantnimi kovinskimi odtenki - omogoča natančen nanos zaradi tanke oblike pisala s tanko konico. Ne glede na to, ali pišete ime, rišete okrasne motive, plastite barve za teksturo ali jih uporabljate s čopiči in šablonami, vam ta komplet omogoča vso prilagodljivost, da oživite svojo umetnost sveč. Po približno osmih urah sušenja postanejo vaše okrašene sveče varne za gorenje pod nadzorom, zato to ni le ustvarjalni projekt, temveč tudi prisrčno darilo ali dekorativni element. Ta pisala za sveče so idealna za ljubiteljske obrtnike, navdušence za domače mojstre in vse, ki želijo pomembnemu trenutku dodati osebno noto, saj so čudovita mešanica sloga in enostavnosti.

Parametri izdelka:

  • V kompletu je: - sveča za svečo: 6 pisal × 25 ml (ali približno 29 ml)
  • vključene barve: Bela, rožnata, vijolična, kraljevsko modra, kovinsko modra, zlata
  • Formula: Tekoči vosek na vodni osnovi z vsebnostjo čebeljega voska
  • Uporaba: Tanka konica pisala je združljiva s čopiči, gobicami in šablonami.
  • Čas sušenja: Ko se posuši, lahko svečo prižgete pod nadzorom.
  • Koda EAN: ..: 4000798127978
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

2 1 mnenj

Žal se na barvi zelo hitro naredi kožica. Niti hitro delo niti topla voda nista pomagala.

Eva Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano