KREUL Marker za steklo in porcelan

Na zalogi

Izberi
€4,17
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Označevalnik za steklo in porcelan KREUL je edinstveno orodje za vse, ki želijo ustvariti osebne in barvite okraske na različnih površinah. Ta marker z vodotopnimi prozornimi barvami je idealen za okraševanje stekla, porcelana, keramike, kovine, akrila ali ogledal. S srednje veliko okroglo konico s premerom od 2 do 4 mm omogoča enostavno in natančno risanje ravnih črt, ostrih oblik in podrobnih vzorcev. Nanešeni vzorec po sušenju ohrani prvotni sijaj ter je odporen na vodo in uporabo v pomivalnem stroju, le postaviti ga je treba v hladno pečico in 30 minut peči pri 160 °C. Po pečenju je nastali dekor sijoč, trajen in odporen na vremenske razmere. Uporaba tega označevalca je široka in lahko služi za okraske, ki ne pridejo v stik s hrano, kot so vaze, svečniki ali okrasni krožniki. Barvo lahko pred peko s površine odstranite z vodo, kar omogoča popravke morebitnih napak pri barvanju:
  • Značilnosti: marker za steklo in porcelan
  • Barva, ki se redči z vodo
  • Transparentna
  • Širina črte 2-4 mm
  • Pečenje pri 160 stopinjah 30 minut
  • Za steklo, porcelan, keramiko, kovino, akril in ogledala
  • Izogibajte se stiku z živili
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano