KREUL Barva za sveče 29 ml

Na zalogi

Izberi
€3,12
€107,59 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

KREUL Candle Paint je neverjetno orodje za vse ustvarjalce, ki radi okrasijo sveče. S tem voščenim peresom je ustvarjanje elegantnih in izvirnih vzorcev preprosto in zabavno. Preprosto začnite in pustite domišljiji prosto pot, bodisi s pikami bodisi s slikanjem. Candle Paint je idealen za ustvarjanje prijetnega vzdušja doma, njegova formula pa vsebuje naravni čebelji vosek, ki zagotavlja nežen in previden pristop. Barva za sveče je na vodni osnovi ter je varno in pošteno izdelana v Nemčiji, kar zagotavlja visoko kakovost. Zaradi praktične oblike pisala in fine konice za barvanje lahko barvo nanesete neposredno na svečo, kar vam omogoča ustvarjanje podrobnih in natančnih vzorcev. Pisalo za sveče KREUL je primerno za široko paleto aplikacij. Barvo za sveče lahko nanašate v plasteh, uporabite čopič, gobo ali lopatico. Po nanosu voščene barve se mora ta sušiti približno 8 ur, nato se strdi in je pripravljena za uporabo. Pobarvane sveče lahko gorijo pod nadzorom, kar vašim okraskom doda še eno plast lepote in izvirnosti. Candle Pen - barva za sveče je namenjena vsem, od začetnikov do naprednih umetnikov, ki želijo svojim svečam dati poseben in edinstven videz. KREUL Candle Pen je odličen pripomoček za domače ustvarjanje, šolske projekte ali delavnice ročnih del. Z voščenim peresom ustvarite edinstvene in čudovite sveče ter svojemu domu ali darilom dodajte poseben pridih. parametri izdelka:- barva za sveče KREUL- v obliki peresa- na vodni osnovi- vsebuje čebelji vosek- neposreden nanos s tanko slikarsko konico, plastenje barve- čas sušenja približno 8 ur- za okraševanje in barvanje sveč- prostornina 29 ml- izdelano v Nemčiji

Opomba: KREUL Candle Paint Pen je lahko dobavljen v različnih embalažah, odvisno od proizvodne serije.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano