Kremni sojin vosek za izdelavo sveč


Izberi
€5,94
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
S temi visokokakovostnimi kosmiči soj inega voska ustvarite svoje sojine sveče. Ta veganski vosek je idealen za vlivanje sveč v kozarce, školjke, kovinske posode ali držala za čajne lučke. Delo z njim je zelo preprosto - preprosto ga stopite v vodni kopeli ali mikrovalovni pečici, dodajte barvo in vonj po lastni izbiri ter ga prelijte v pripravljeno posodo. Sojin vosek gori čisto, zato pri gorenju nastaja 80-90 % manj saj kot pri klasičnih parafinskih svečah, zato je prijazen ne le do vas, temveč tudi do okolja. Topi se pri temperaturi 50-55 °C, strdi se v približno 4 urah in potrebuje 48 ur, da se popolnoma strdi. Ta kremni vosek je primeren za začetnike in izkušene ustvarjalce, ki cenijo kakovost in uživajo v ustvarjanju lastnih oblikovalskih kosov

:

  • Sojin vosek za sveče v posodah
  • Veganski, z nizko vsebnostjo saj, v kosmičih
  • Razpoložljive teže: Izvedbe: 250 g ali 500 g
  • Barva: kremasta
  • Material: Sestavine: Soja (100 % veganska)
  • Temperatura taljenja: 50-55 °C
  • Uporaba: Uporabljajte za izdelavo sojinih sveč, vlivanje v kozarce, školjke, posode.
  • Pakiranje: 1 kos
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano