Nazaj v trgovino MAIM5920813

Kremenčeva strukturirna pasta Maimeri Body 140 ml

Na zalogi
€8,79
€62,79 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kremenčeva strukturirna pasta Maimeri Body 140 ml je gosta akrilna modelirna pasta z grobozrnato kremenčevo teksturo za ustvarjanje reliefov in tridimenzionalnih površin. Namenjena je umetnikom in ustvarjalcem, ki delajo z akrilnim slikanjem ter mešanimi tehnikami. Po sušenju ostane pasta trdna, a prožna, ter jo je mogoče enostavno prebarvati z akrilnimi in drugimi vodnimi barvami.

Parametri izdelka

  • Znamka: MAIMERI
  • Serija: Body
  • Vrsta: kremenčeva strukturirna pasta (quartz)
  • Prostornina: 140 ml
  • Konsistenca: pastozna
  • Država porekla: Italija
  • Primerne podlage: platno, les, karton, mavec

Uporaba in nanos

Pasto nanesite neposredno na podlago v poljubni debelini s pomočjo slikarske lopatice, noža za paleto ali čopiča. Pri debelejših plasteh pustite, da se posuši postopoma. Orodje takoj po uporabi očistite z vodo, še preden se pasta posuši.

Pogosta vprašanja

Ali strukturirna pasta po strditvi ostane prožna ali lahko razpoka? Po sušenju je pasta Maimeri Body trdna in hkrati prožna, zato ohranja obliko reliefa brez razpok na napetem platnu.

Ali lahko posušeno površino pasto prebarvam? Da, posušeno pasto lahko prebarvate z akrilnimi ali drugimi barvami na vodni osnovi.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano