Kremasta pasta z učinkom praskanja

Na zalogi

Izberi
€5,89
€39,27 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Krémová pasta pre popraskaný efekt Wall Decor Pentart | rôzne objemy

Krémová pasta pre popraskaný efekt Wall Decor Pentart je krémová pasta določena na vytváranie efektných popraskaných povrchov v umeleckých projektoch. Pre dosiahnutie optimalnih rezultatov sa vždy používa v kombinácii s príslušným základným náterom na praskanie - Podkladový primer pre efekt popraskaného povrchu, čo zaručuje dobrú priľnavosť a tvorbu atraktívnych prasklín. Pasta sa může nanášať v tenkej vrstve pomocą valčeka, vendar najboljše rezultate sa dosegujú použitím murárskej lyžice alebo špachtle. Hrúbka nanesenej plastvy vplivňuje tvar a hĺbku prasklín, pričom hrubšia vrstva vedie k izraznejším efektom. Pasta schne relatívne hitro, približno 2-3 ure, počas katerih sa vytvárajú praskliny. Pred uporabo je možno pastu zafarbiť do pastelových odtieňov помощта farbiacich pást Pentart alebo po úplnom zaschnutí ju možno ľahko prefarbiť alebo pretrieť pomocą lazúr Wall Decor. Krémová pasta Wall Decor je kompatibilná aj s Štruktúrnou pastou Wall Decor a s Tmelom s betónovým efektom Wall Decor, čo omogoča širšie kreatívne usage. Po zaschnutí je površje mogoče čistiti vlhkou handričkou. Ta izdelek je ideálny pre umelcov, dizajnérov a remeselníkov, ktorí želijo dodať svojim dielam edinstven popraskaný videz.

Parametre izdelka:

  • Krémová pasta pre popraskaný efekt Wall Decor Pentart
  • Používa se v kombinaciji s príslušným osnovnim naborom
  • Riedenje: Neodporúča sa
  • Izdatnosť: Vrednost: 0,8 - 1,0 litra/m²
  • Dostopne velikosti: 150 ml, 500 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano