Nazaj v trgovino PNT390_01

Kremasta akrilna barva polsijoča Pentart 200 ml


Izberi
€7,19
€35,95 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Polsijoča kremasta akrilna barva Pentart ima kremasto konsistenco na osnovi vode z visoko vsebnostjo pigmentov. Je hitro sušeča in po sušenju ima barva pol-sijoči ali celo kovinski odsev. Zaradi svoje gostote je barvo zelo enostavno nanesti. Lahko jo nanesete s slikarsko lopatico ali čopičem na katero koli površino. Primerna za ustvarjanje reliefnih površin in različnih 3D motivov. Odlična je tudi za tehniko šabloniranja. Posamezne odtenke lahko mešate med seboj, kar ustvarja edinstvene učinke. Pakirana v praktično 200 ml tubico.

LASTNOSTI IZDELKA:

  • Akrilna barva Pentart
  • Primerna za katero koli površino
  • Gosta konsistenca in visoka pigmentacija
  • 200 ml tuba
  • 24 barvnih odtenkov
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano