Nazaj v trgovino KMNmetallicM_022

Kovinsko alkoholno črnilo KAMENSKAYA 15ml


Izberi
€10,21
€680,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Odprite vrata v svet, kjer se združujeta alkimija svetlobe in barve. Odkrijte paleto kovinskih črnil Kamenskaya, s katerimi lahko ustvarite svetleče površine in svetlobne mreže. Ne glede na to, ali se odločite za zlato, srebrno ali bronasto, vsaka steklenička skriva bistvo naravnih kovinskih pigmentov, ki bodo vašemu delu dali pravi poudarek. Kovinska črnila so posebej zasnovana tako, da se odlično mešajo s črnili iz vseh linij Kamenskaya. Kombinirajte jih in ustvarite čarobne pare, ki na vašem platnu ustvarijo svetleče polkroge ali bleščeče kosmiče. Vsak odtenek se zlahka meša z drugimi in ga je po potrebi mogoče zlahka razredčiti s posebno alkoholno raztopino za mešanje črnil Kamenskaya. Kovinska črnila so izdelana iz 100-odstotno naravne kovine in so nagnjena k oksidaciji, lak pa pomaga ohraniti videz vašega umetniškega dela. To je velik trend pri uporabi s polimerno glino za ustvarjanje nakita.

Varnostni ukrepi: delajte v dobro prezračevanem prostoru, izdelki so vnetljivi in jih je treba hraniti izven dosega otrok ter stran od odprtih virov ognja. Uporabljajte izključno v skladu z navodili. V primeru stika s sluznico temeljito sperite z vodo in se po potrebi posvetujte z zdravnikom.

Blagovna znamka KAMENSKAYA, ki jo je leta 2018 ustanovila latvijska umetnica Polina Kamenskaya, je rezultat več kot desetletja izkušenj in strokovnega znanja na področju sodobnih umetniških tehnik. Njeno srce so inovacije in zagotavljanje materialov, ki odražajo najnovejše trende in izpolnjujejo potrebe ustvarjalnih duhov. Izdelke KAMENSKAYA opredeljujejo zgoščene barve, vsestranskost in enostavnost uporabe, vedno pa so razviti z razumevanjem natančnih potreb umetnikov.

Parametri izdelka:

  • Kamenskaya kovinsko črnilo
  • na alkoholni osnovi
  • iz naravnih kovin
  • lahko oksidira
  • priporočljivo je ponovno barvanje
  • lahko se meša z drugimi serijami črnil Kamenskaya
  • pred vsako uporabo pretresite
  • lahko se meša s polimerno zmesjo
  • izdelano v Latviji
  • različni odtenki
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano