Nazaj v trgovino RTL02840100

Kovček / Oljne barve Van Gogh Inspiration BOX 14x40 ml

(3)
€185,20
€330,71 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

SET oljne barve Van Gogh Inspiration BOX 14x40 ml vsebuje:

  • 14x oljne barve Van Gogh 40ml
  • 1x razredčilo brez vonja 
  • 1x slikarski medij
  • 1x čopič št. 10 (model GUSSOW - svinjske dlake)
  • 1x okrogli čopič št. 6 – svinjske dlake
  • 1x paletni nož št. 3014
  • 1x posodica za mešanje barv - dvojna
  • 1x lesena paleta
  • 1x krpa za čiščenje
  • 1x brošura o mešanju barv 
  • 1x lesena škatla
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Za to ceno so oljne barve res kakovostne. Z njimi se dobro dela.

Vladimir Preverjena ocena

Ta komplet oljnih barv je preprosto vrhunski, v katerem kot profesionalec res uživam. Še posebej cenim izbor odtenkov v škatli in praktično embalažo, v kateri imam vse potrebno vedno pripravljeno za slikanje.

Janez Preverjena ocena

Kupila sem ta kovček možu za rojstni dan in je nad njim popolnoma navdušen. Vse barve so pri roki, odlično se razmazujejo, škatla pa deluje zelo elegantno in trpežno.

Ladislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano