Nazaj v trgovino RTL02843426

Kovček / Oljne barve Van Gogh Expert BOX

(4)
€223,54
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

SET oljne barve Van Gogh Expert BOX vsebuje:

  • 24x oljna barva Van Gogh 20ml
  • 2x oljna barva Van Gogh 60ml (titanium in cink bela)
  • 1x slikarski medij
  • 1x razredčilo brez vonja 
  • 1x slikarski medij sijajni
  • 3x čopič (v.10 model GUSSOW – svinjske dlake, v.12 model GUSSOW - sintetična vlakna, v.04 okrogli)
  • 1x paletni nož št. 3014
  • 1x posoda za mešanje barv - dvojna
  • 1x tuba s tremi ogljenimi palčkami 
  • 1x lesena paleta
  • 1x krpa za čiščenje
  • 1x brošura o mešanju barv
  • 1x lesena škatla
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

To barvo sem uporabila kot osnovo pred mešanjem z rjavo in črno akrilno barvo. Presegla je moja pričakovanja in dosegla brezhiben rezultat, navdušena sem.

Anna Preverjena ocena

Ima čudovito, globoko barvo in je popolna za lazuriranje in plastenje. Tudi če nanesem več barve na čopič, še vedno zagotavlja zadostno prekrivnost. In kot vse barve Amsterdam Expert Acrylic, ima Carmine Deep odlično svetlobno obstojnost, zato lahko samozavestno izberem katero koli izmed njih.

Marija Preverjena ocena

Dobra. Všeč mi je. Pokrovček barv Amsterdam ima prednosti in slabosti. Zlahka se odpira, vendar se pri nanašanju barve na paleto pokrovček hitro oprime druge barve, zato se moram naučiti biti bolj previdna.

Zuzana Preverjena ocena

Kako čudovita modra! Drzna in močna, odlična konsistenca in dobra obstojnost.

Katarina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano