Nazaj v trgovino PNT202

Kontura za svilo svetlikajoča 20 ml | izberite odtenek

€2,07
€103,50 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Marka Pentart Vam ponuja nov izdelek – konturo za svilo! Pakirana je v tubi ki se lahko odpira inbarva se lahko nanaša direktno. Tuba ima ozko konico za nanos konture. Svoj dizajn lahko povdarite z lesketajočo srebrno barvo ki se relativno hitro suši in je brez vonja. Izdelana je na bazi vode in vsebuje majhne srbrne celice. Idealna za vsakogar – tudi kot dekorativni pribor za otroke ali kot pribor za izkušene umetnike. Po sušenju (100% je suha po 2-3 urah), fiksira se z likanjem

Lastnosti:

  • barva za konture za svilene tkanine
  • srebrna, svetlikajoča
  • v plastični tubi, zlahka se nanaša - brez uporabe čopiča
  • pol prosojna

Naš nasvet:

Suho barvo fiksirajte z likanjem da ne bi zbledela.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano