Nazaj v trgovino MAIM5302_530

Kontura za steklo MAIMERI Vetro Rilievo - 20 ml

Na zalogi

Izberi
€6,19
€309,50 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Reliefna kontura za steklo MAIMERI Vetro Rilievo na vodni osnovi je namenjena ustvarjanju privzdignjenih linij v slogu klasičnega vitraža. Zahvaljujoč mehki pasti in tubi z ozko konico omogoča natančen nanos neposredno na steklo ali akrilno površino. Po sušenju tvori trdno, prožno pregrado s sijočim zaključkom, ki zanesljivo preprečuje razlivanje barv za steklo.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: MAIMERI
  • Serija: Vetro Rilievo
  • Količina: 20 ml
  • Oblika: pastozna
  • Osnova: na vodni osnovi
  • Čas sušenja: 2–4 ure pri sobni temperaturi
  • Primerne površine: steklo, akril
  • Država porekla: Italija

Uporaba in nanos

Pred nanosom površino temeljito razmastite z alkoholom ali acetonom ter odstranite prah. Konturo nanašajte neposredno iz tube v želeni debelini. Ko se popolnoma posuši (2 do 4 ure), nastala polja zapolnite s transparentnimi barvami za steklo Idea Vetro.

Pogosta vprašanja

Kako dolgo se suši kontura MAIMERI Vetro Rilievo? Kontura se posuši na zraku pri sobni temperaturi v približno 2 do 4 urah.

Kako pripraviti površino pred nanosom? Pred začetkom ustvarjanja steklo temeljito očistite, razmastite z alkoholom ter poskrbite, da je povsem suho.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano