Kompozit razredčilo in topilo

Na zalogi
(2)

Izberi
€3,75
€37,50 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kompozit razredčilo in topilo je posebej dezodorirano organsko topilo, idealno za ljudi s povečano občutljivostjo na vonjave. To razredčilo brez vonja je namenjeno redčenju umetniških oljnih in alkidnih barv, organskih lakov ter pranju palet in čopičev. Njegova uporaba zagotavlja čistočo delovnih orodij brez neprijetnega vonja, kar bo cenil vsak umetnik. Redčilo je zelo učinkovito pri odstranjevanju barv s platen, palet in čopičev, kar olajša delo in poveča udobje med ustvarjanjem. Uporaba je preprosta, barve razredčite v skladu z navodili za uporabo in majhne površine ali delovna orodja očistite s krpo, gobo ali čopičem, navlaženim v topilu. Pri shranjevanju in prevozu razredčila je treba upoštevati varnostne pogoje, ki vključujejo shranjevanje v zaprti posodi, na mestu, ki ni dostopno otrokom, ter zaščiteno pred ognjem, grelnimi napravami, neposredno sončno svetlobo in vlago. Pri ravnanju z razredčilom je treba uporabljati gumijaste rokavice za zaščito rok, v primeru stika s kožo pa ga je treba sprati z vodo in nevtralnim čistilnim sredstvom. V primeru nenamernega zaužitja takoj poiščite zdravniško pomoč. Redčilo in topilo Kompozit je idealen pomočnik za vsakega umetnika, ki išče učinkovito rešitev brez vonja za redčenje barv in čiščenje orodja.

Parametri izdelka:

  • Kompozit razredčilo in topilo
  • brez vonja
  • organsko
  • za redčenje oljnih in alkidnih barv
  • za odstranjevanje barv z orodij
  • različne količine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Kupil sem litrsko pakiranje tega redčila in moram priznati, da deluje odlično in nima tako močnega vonja kot druge znamke. Zagotovo bom naročil še.

Milan Preverjena ocena

Klasično redčilo, ki ne razočara.

Rastislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano