Kompozit črni temeljni premaz

Na zalogi
(2)

Izberi
€4,19
€27,93 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Kompozit Black Primer je nepogrešljiv pripomoček za vse umetnike, ki iščejo kakovosten osnovni premaz za svoja dela. Akrilni temeljni premaz je pripravljen za uporabo in zagotavlja odlično prekrivnost ter odlično pripravi površino za nadaljnje plasti barve. Ta osnovni primer je na vodni osnovi, kar pomeni, da je brez vonja in varen za uporabo. Njegove visoke prekrivne lastnosti zagotavljajo, da odlično skrije manjše nepravilnosti in napake na površini ter ji daje enakomerno gostoto in hrapav videz. Je izjemno elastičen in sčasoma na platnu ne poči, kar zagotavlja dolgoročno obstojnost in kakovost vašega dela. Poleg tega temeljni premaz sčasoma ne porumeni, zato barve vaših slik ostanejo sveže in svetle. Kompozit Black Primer je namenjen kot osnovni premaz za trde in tekstilne površine pred slikanjem z oljnimi, akrilnimi, tempera in gvaš barvami. Odlično se oprime različnih materialov, kot so les, karton, platno, keramika, ploščice, steklo (na primer vaze) in mineralne površine, zlasti mavec. Na ta način preprečuje prodiranje veziva v podlago, kar zagotavlja enakomeren nanos barv in visoko obstojnost. Pred uporabo temeljni premaz temeljito premešajte. Po potrebi ga lahko razredčite z vodo, da dosežete želeno konsistenco. Primer je priporočljivo nanašati z velikimi ploščatimi čopiči s sintetičnimi ščetinami, umetniško lopatico ali valjčkom. Pred nanosom je treba površino temeljito očistiti umazanije, prahu in maščob. Nadaljnje plasti lahko nanesete šele, ko se prejšnja plast popolnoma posuši. Črni temeljni premaz Kompozit je izdelan iz visokokakovostnih materialov, ki zagotavljajo njegovo dolgotrajno obstojnost in odpornost. Primer je idealna izbira za vse umetnike, ki iščejo zanesljiv osnovni premaz za svoje umetniške projekte. Z njim boste dosegli profesionalne rezultate in si zagotovili trdno in kakovostno podlago, na kateri boste lahko gradili svoje umetniške vizije. parametri izdelka:
  • Osnovni temeljni premaz
  • Črna barva
  • Na vodni osnovi
  • Visoka sposobnost prekrivanja
  • Elastičen
  • Ne rumeni
  • Za vse površine
  • Različne količine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Gesso je čudovito črn in prekrije že z enim nanosom, sem maksimalno zadovoljna.

Natalija Preverjena ocena

Odlična podlaga, površina se pod njim sploh ne vidi in barve na njem pridejo do izraza.

Dominika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano