Kompozit beli temeljni premaz

Na zalogi
(2)

Izberi
€4,19
€27,93 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Kompozit White Primer je nepogrešljivo orodje za vse umetnike, ki iščejo visokokakovostni osnovni premaz za svoja dela. Akrilni temeljni premaz je pripravljen za uporabo in zagotavlja odlično prekrivnost, ki odlično pripravi površino za nadaljnje plasti barv. Ta osnovni primer je izdelan na vodni osnovi, kar pomeni, da je brez vonja in varen za uporabo. Njegove lastnosti visoke pokrivnosti zagotavljajo, da odlično skrije manjše neravnine in napake na površini, hkrati pa površini daje enakomerno gostoto in grob videz. Je izjemno elastičen in sčasoma na platnu ne poči, kar zagotavlja dolgoročno trajnost in kakovost vašega dela. Poleg tega temeljni premaz sčasoma ne porumeni, zaradi česar bodo barve vaših slik ostale sveže in svetle. Beli primer Kompozit je namenjen osnovnemu premazu trdih in tekstilnih površin pred slikanjem z oljnimi, akrilnimi, tempera in gvaš barvami. Odlično se oprime različnih materialov, kot so les, karton, platno, keramika, ploščice, steklo (na primer vaze) in mineralne površine, zlasti mavec. Na ta način preprečuje prodiranje veziva v podlago, kar zagotavlja enakomeren nanos barv in visoko obstojnost. Pred uporabo temeljni premaz temeljito premešajte. Po potrebi ga lahko razredčite z vodo, da dosežete želeno konsistenco. Temeljni premaz je priporočljivo nanašati z velikimi ploščatimi čopiči s sintetičnimi ščetinami, umetniško lopatico ali valjčkom. Pred nanosom je treba površino temeljito očistiti umazanije, prahu in maščob. Nadaljnje plasti lahko nanesete šele po tem, ko se prejšnja plast popolnoma posuši. Beli temeljni premaz Kompozit je izdelan iz visokokakovostnih materialov, ki zagotavljajo njegovo dolgotrajno obstojnost in odpornost. Primer je idealna izbira za vse umetnike, ki iščejo zanesljiv osnovni premaz za svoje umetniške projekte. Z njim boste dosegli profesionalne rezultate in si zagotovili trdno in kakovostno podlago, na kateri boste lahko gradili svoje umetniške vizije.

Parametri izdelka:

  • Osnovni temeljni premaz
  • bela barva
  • na vodni osnovi
  • visoka sposobnost pokrivanja
  • elastičen
  • ne rumenijo
  • za vse površine
  • različne količine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Kakovosten gesso, ki se nanaša z užitkom, platno pa po dveh nanosih vpija barvo točno tako, kot mora.

Sonja Preverjena ocena

Redno ga uporabljam za pripravo starejših podlag in rezultati so vedno profesionalni.

Daniela Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano