Komplet za barvanje obraza

Na zalogi
€3,67
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet za barvanje obraza je vse, kar potrebujete za ustvarjanje zabavnih in ustvarjalnih vzorcev na obrazu. Paket vsebuje široko paleto barv, od osnovnih odtenkov do drznih in živahnih tonov, ki so primerni za različne priložnosti in teme. Priloženi aplikatorji omogočajo enostaven in natančen nanos. Barve v svinčniku omogočajo popolno oblikovanje detajlov. Te barve za obraz so zasnovane tako, da jih je enostavno odstraniti, a so obstojne. Odlično se obnesejo na zabavah, karnevalih, praznovanjih noči čarovnic ali za zabavo z otroki. Komplet je primeren za otroke od 3. leta starosti dalje in je varen za uporabo na koži. Pakiran je v privlačno embalažo z navdihujočimi primeri in je odlična izbira za družinsko zabavo.

Parametri izdelka:

  • Set za barvanje obraza
  • enostaven za umivanje
  • varen
  • enostaven za nanašanje
  • komplet vključuje: 9 barv, 4 svinčnike, gobico, 2 aplikatorja
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano