Komplet ploščatih kroglic 6 mm

Na zalogi
€7,44
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ploché korálky 6 mm 8 farieb

Objavite svet kreativnej tvorby s to sadou plochých korálkov, ki vsebuje 8 različnih barv v praktickom úložnom boxe. Tieto gumové korálky s priemerom 6 mm a otvorom na navliekanie sú idealne na proizvodnjo náramkov, náhrdelníkov a ďalších handmade doplnkov. Zaradi jemným pastelnim odtieňom lahko ustvarjate edinstvene kombinacije in stilne šperky presne po svojih predstáv. Sada na korálkovanie vsebuje 8 farieb po 16 g korálikov, čo vam umožní experimentovať s različnimi vzormi in dizajnmi. Praktický plastový organizér zabezpečuje jednoduché uskladnenie a udobný prístup k materialom. Táto súprava farebných korálikov je primerna pre otroke aj dospelých, ki radi tvorijo lastno bižuterijo in iščejo kakovostne materiale na svoje kreativne projekte. Urobite si radost in ustvarite si originalne dodatke na vsako priložnost!

Parametre izdelka:

  • Sada plochých korálkov
  • 8 farieb v úložnom boxe
  • Priemer korálikov: 6 mm
  • Priemer otvoru na navliekanie: 2 mm
  • Vseb balenia: 8 x 16 g korálikov
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano