Nazaj v trgovino CCH23114

Komplet pastelnih razglednic in ovojnic 10,5x15 cm - 50 kosov

€7,73
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Predstavljamo komplet 50 dvojnih razglednic in kuvert v nežnih pastelnih barvah, ki so idealne za vaše ustvarjalne projekte. Razglednice velikosti 10,5 × 15 cm so izdelane iz visokokakovostnega papirja gramature 220 g/m², kar zagotavlja njihovo trdnost in trajnost. Priložene so ovojnice velikosti 11,5 × 16,5 cm z gramaturo 110 g/m², ki imajo na zavihkih vlažilno lepilo za enostavno in varno zapiranje.

Te prazne razglednice ponujajo neskončne možnosti za vašo domišljijo. Okrasite jih lahko z nalepkami, izrezki iz papirja, okrasnimi trakovi ali 3D motivi in tako ustvarite izvirne čestitke, vabila ali zahvale. Idealne so za pritrditev na darila, cvetlične aranžmaje ali kot osebne želje ob različnih priložnostih.

Parametri izdelka:

  • Vsebina paketa: 50 razglednic in 50 ovojnic (10 kosov vsake barve)
  • Dimenzije razglednic: 10,5 × 15 cm.
  • Velikost ovojnic: 11,5 × 16,5 cm
  • Teža razglednice: 220 g/m²
  • Teža ovojnice: 110 g/m²
  • Barve: Barve: pastelni odtenki
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano