Komplet oljnih barv Pebeo Studio XL

(4)
€66,68
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Pebeo STUDIO XL komplet oljnih barv 40x20 ml + čopič

Ta profesionalni set oljnih barv Pebeo Studio XL vsebuje 40 intenzivnih odtenkov s fino zmletimi pigmenti, ki zagotavljajo bogate, trajne in svetle barve. Zaradi hitrega sušenja (2-6 dni) je plastenje in mešanje barv mogoče brez dolgega čakanja. Barve imajo svilnato sijajen finiš, primerne so za platno, les ali karton in jih lahko nanašate s čopičem, paletnim nožem ali kombinirate z mediji za doseganje edinstvenih učinkov. V kompletu je vključen tudi čopič, s katerim lahko takoj začnete ustvarjati. Idealna izbira za začetnike, napredne ljubitelje in profesionalne slikarje.

Parametri izdelka:

  • Pebeo STUDIO XL komplet oljnih barv
  • 40 oljnih barv v 20-mililitrskih tubah
  • Bogati pigmenti, svilnato sijajna površina
  • Hitro sušenje 2-6 dni, primerno za plastenje
  • Primerno za platno, les in karton
  • Lahko se nanaša s čopičem, paletnim nožem ali orodji za učinke
  • Vključuje čopič za slikanje

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

S tem kompletom oljnih barv se mi kot začetniku slika odlično, konsistenca je ravno pravšnja.

Erik Preverjena ocena

Čudovito nasičene barve, ki se zlahka mešajo. Zagotovo bom naročil še en paket, ko porabim te.

Jakub Preverjena ocena

Kot učiteljica likovne vzgoje ta komplet priporočam vsem učencem, ki želijo poskusiti oljno slikarstvo.

Adam Preverjena ocena

Kakovost pigmentov ustreza ceni, gre za zanesljivo znamko, s katero slikam že leta.

Ondrej Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano