Komplet oljnih barv Pebeo STUDIO XL

(4)
€46,40
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sada oljnih barv Pebeo STUDIO XL 30x20 ml + 1 štetec

Vstúpte do sveta oljomaľby so sadou oljnih barv PEBEO STUDIO XL HUILE FINE, ki vsebuje 30 intenzívnych, svetlostálych a jemne mletých farieb v 20 ml tubách a kvalitný štetec. Tieto rýchloschnúce olejové farby sú ideálne pre začiatočníkov aj skúsených umelcov, omogočajo applicáciu v tenkých aj hrubých vrstvách a vytvárajú lesklý až saténový povrch. Moderná paleta vsebuje živé odtiene aj tradicionalné tóny, które môžete miešať pre še širšiu škálu farieb. Farby sú vhodné na plátno, drevo či kartón, pričom schnú za 2 - 6 dni v odvisnosti od hrúbky vrstvy. Na ochranu vaših diel sa recommended use ochranného laku po úplnom zaschnutí. Perfektná voľba pre všetkých milovníkov olejomaľby!

Parametre izdelka:

  • Sada oljnih barv Pebeo STUDIO XL
  • Balenie vsebuje: 30 x 20 ml + 1 štetec
  • Schnutie: Vključuje: 2 - 6 dni, popolni zaschnutie pred lakovanjem 6 - 9 mesecev
  • Povrchová úprava: Vključuje se v sistem za zaščito pred onesnaženjem.
  • Riediteľnosť: Rédio: Oleje, esencie, médiá
  • Vhodne pre plátno, kartón, drevo

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Velik komplet, ki mi bo zdržal celo sezono. S kakovostjo sem izjemno zadovoljna in ga priporočam vsem ljubiteljskim slikarjem.

Vladimir Preverjena ocena

Odlično razmerje med ceno in kakovostjo, barve so kremaste, izbor odtenkov pa je res bogat za vsako pokrajino.

Janez Preverjena ocena

Kupila sem ga vnuku, ki se ukvarja s slikanjem, in bil je navdušen nad količino tub. To je odlično darilo.

Ladislav Preverjena ocena

Profesionalen pristop trgovine in vrhunske barve, ob katerih bom užival dolge ure v ateljeju.

Roman Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano