Komplet oljnih barv Pebeo Studio XL

Na zalogi
(4)
€22,80€27,23Znižanje
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sada oljnih barv Pebeo STUDIO XL 10x20 ml + štetec

Profesionalni set oljnih barv Pebeo Studio XL je idealen za začetnike in preskušene umetnike. Vsebuje 10 intenzívnych odtieňov s finimi mletimi pigmenti, ki zagotavljajo bogatú farbu a dlhotrvajúcu sýtosť. Olejové farby Pebeo imajo saténovo-lesklý finiš in faster schnutie, zaradi česar je mogoče nanesti dodatne plasti že po 2-6 dni. Sú vhodné na plátno, drevo či kartón a morejo sa applyingať štetcom, nožom alebo v kombinácii s različnimi médiami na doseganje unikátnych efektov. Súčasťou balenia je tudi štetec, zato lahko takoj začnete tvoriti. Perfektná sada pre študentov, amatérskych maliarov aj pokročilých umelcov.

Parametre produkta:

  • Sada oljnih barv Pebeo STUDIO XL
  • 10 oljnih barv v 20 ml tubah
  • Sýte pigmenty, lesklý saténový finiš
  • Možnost aplikacije štetcom, nožom alebo špachtľou
  • Schnutie 2-6 dni v odvisnosti od vrstvy
  • Vhodne na plátno, drevo a kartón
  • Vsebuje štetec na maľovanie

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Kot študentka likovne umetnosti ta komplet zelo hvalim, saj so pigmenti izraziti, priložen čopič pa je presenetljivo kakovosten.

Rastislav Preverjena ocena

Super začetni komplet za začetnike, barve se zlahka mešajo in hitro sušijo.

Dušan Preverjena ocena

Barve so zelo kakovostne, čudovito se oprimejo platna, zadovoljna pa sem tudi s hitro dostavo.

Boris Preverjena ocena

Idealna izbira za ustvarjanje doma, embalaža je pregledna, barve pa imajo čudovit sijaj.

Karol Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano