Komplet oljnih barv LUKAS Studio

€18,13
€151,08 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
LUKAS STUDIO OIL je sodoben komplet umetniških oljnih barv vrhunske kakovosti podjetja LUKAS. Ta komplet oljnih barv za umetnike je idealen za zahtevne umetnike in študente, ki iščejo profesionalne oljne barve z visoko pigmentacijo in zanesljivo kakovostjo. Te oljne barve v tubah vsebujejo samo kakovostne pigmente v visokih koncentracijah, kar zagotavlja izjemno intenzivnost in nasičenost odtenkov. Zaradi trojnega mletja so pigmenti v barvi fino razpršeni in zagotavljajo gladko, kremasto konsistenco, ki se zlahka razmaže. Dodatek fino beljenega čebeljega voska daje barvam značilno masleno strukturo in hkrati ščiti barvni film pred krhkostjo in razpokami. te hitro sušeče se oljne barve lahko nanašate neposredno iz tube ali jih mešate z oljnimi mediji za različne tehnike. Primerne so za slikanje na platno, les ali slikarske plošče, pri čemer je priporočljivo uporabiti vnaprej pripravljeno in napeto podlago s temeljnim premazom, da se prepreči vpijanje veziva in izguba barvnega sijaja. zaradi kakovostne recepture in univerzalne uporabe je LUKAS STUDIO OIL idealna izbira za vse, ki želijo svoje oljno slikanje dvigniti na višjo raven.Parametri izdelka:- komplet oljnih barv LUKAS Studio- visoka obstojnost na svetlobo, intenzivna pigmentacija, maslena konsistenca- vezivo laneno in sončnično olje, dodatek čebeljega voska- čas sušenja 2 - 4 dni- uporaba na platnu, lesu, deskah
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano