Komplet Macramé Dreamcatcher Kit

Na zalogi
€5,46
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sada na macramé Lapač snov pierka

Objavte čaro macramé techniques s touto sadou na proizvodnjo lapača snov s pierkami! Ta macramé set vsebuje vse potrebne na oblikovanje edinstvene boho dekorácie, ki dodá vášmu interiéru prírodný a elegantný vzhľad. Súprava vsebuje bavlnenú priadzu, drevenú tyč a všechny komponenty na proizvodnjo lepega lapača snov. Technika macramé je skvelá pre začiatočníkov aj skúsených tvorcov, ktorí želijo ustvariti nekaj edinstvenih lastnih rok. Ideálny spôsob, ako si spríjemniti voľné chvíle a create originálnu dekoráciu do obývačky, spálne či pracne. Tento handmade set je navyše skvěým darčekom pre milovníkov kreatívnej tvorby a prírodného dizajnu.

Parametre produkta:

  • Vključuje: Macramé sada na proizvodnjo lapača snov s pierkami
  • Vsebuje: bavlnenú priadzu, drevenú tyč a potrebné komponenty
  • Razmery balenia: 18,5 x 18 x 5 cm
  • Vhodne pre začetočníkov aj pokročilých
  • Ideálne na handmade boho dekorácie do interiéru

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano