Nazaj v trgovino KZTACP15X75

Komplet kovinskih akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 15x75 ml

Na zalogi
(3)
€54,90
€48,80 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Odkrijte edinstveno raznolikost in vrhunsko kakovost s kompletom kovinskih akrilnih barv ACRYL PRO podjetja Kompozit. Ta zbirka vsebuje skrbno izbrane odtenke, ki vključujejo kovinske barve, ter je idealna za vse ustvarjalce - od amaterjev do profesionalcev. Komplet vsebuje 15 barv: 002 (črni biser), 003 (platina), 015 (biser), 017 (svetlo srebrna), 137 (svetlo zlata), 138 (rdeče zlato), 474 (bron), 475 (antična bronasta), 478 (baker), 479 (smaragdna), 480 (modri sij), 481 (rdeče vino), 482 (roza breskev), 483 (modra laguna), 484 (vijolične sanje). Te akrilne barve so na vodni osnovi, nestrupene in varne za otroke. Primerne so za različne površine, kot so platno, papir, les, kovina ali beton, saj zagotavljajo popolno prekrivnost in težko konsistenco, ki omogoča ohranjanje teksture z različnimi slikarskimi tehnikami. Barve po sušenju ustvarijo elastičen in trpežen film, ki tudi po dolgem času ne poči. Poleg tega bodo vaše umetnine zaradi odpornosti na vodo ostale živahne in intenzivne več let. Barve je enostavno mešati, kar vam omogoča neomejene možnosti za ustvarjanje lastnih odtenkov in barvnih kombinacij. Parametri izdelka:- komplet kovinskih akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 15x75 ml- vsebuje 15 odtenkov - prostornina ene barve: 75 ml- primerne površine: Sklop: platno, papir, les, kovina, beton in drugo- Sestava: 1: Na vodni osnovi, nestrupena, varna za otroke- konsistenca: barva je narejena na osnovi vode, nestrupena, varna za otroke: Težka tekstura - primerna za tehnike s teksturo- obstojnost: Po sušenju se elastične plasti ne razpočijo: odporne na vodo

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Barva mi je zelo všeč, odlična prekrivnost in odtenki. Ostane dovolj uporabne barve, z nakupom sem zadovoljna.

Miha Preverjena ocena

Navdušena sem nad tem, kako enostavno se nanašajo. Brez močnega vonja in barva se čudovito obdrži. Toplo priporočam!

Jože Preverjena ocena

Obožujem to, kako žive so te barve! So goste, enostavno se mešajo in hitro sušijo. Popolne za slikanje na platno.

Luka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano