Komplet čopičev za šablone Pentart, 4 kosi

Na zalogi
€2,39
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet čopičev za šablone znamke Pentart vsebuje 4 čopiče, posebej zasnovane za nanašanje barv skozi šablone. Je idealna izbira za vse ustvarjalce, ki iščejo zanesljiva orodja za natančno tapkanje in delo s šablonsko tehniko.

Parametri izdelka

  • Znamka: Pentart
  • Kategorija izdelka: PENTA COLLECTION | BRUSHES & PAINT TOOLS
  • Število v pakiranju: 4 kosi
  • Vsebina pakiranja: 1 komplet

Uporaba

Ti čopiči so namenjeni delu s šablonami ter so primerni za različne ustvarjalne tehnike in projekte, ki zahtevajo natančen nanos barve.

Pogosta vprašanja

Koliko čopičev je v pakiranju? V pakiranju se nahaja komplet 4 kosov čopičev.

Čemu so ti čopiči primarno namenjeni? Čopiči so zasnovani za ustvarjanje in nanašanje barv skozi šablone.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano