Nazaj v trgovino FBC1696_12

Komplet akvarelnih barv v tubi s paleto


Izberi
€17,29
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akvarelnih barv v tubi s paleto znamke Faber-Castell ponuja kakovostne in intenzivne barve z visoko transparentnostjo, ki se medsebojno mešajo in zlahka razredčijo. Potopite se v skrivnost umetnosti s temi elegantnimi in zanesljivimi barvami. Komplet z 12 barvami vsebuje tudi trdno plastično paleto, v kateri je možno mešati posamezne odtenke. Komplet 24 barv vsebuje poleg palete še okrogel čopič znamke Faber-Castell velikosti 6.

lastnosti izdelka:

  • komplet akvarelnih barv
  • intenzivne barve
  • z visoko transparentnostjo
  • po nanosu se lahko ponovno raztopijo
  • se lahko medsebojno mešajo
  • zlahka razredčljive
  • trdna plastična paleta
  • komplet 24 barv vsebuje tudi okrogel čopič velikosti 6
  • paket 12 x 9 ml vsebuje: paleta iz trdne plastike, navodilo za uporabo in navdihi, tubice z barvami 9 ml
  • paket 24 x 9 ml vsebuje: paleta iz trdne plastike, okrogel čopič Faber-Castell št. 6, navodilo za uporabo in navdihi, tubice z barvami 9 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano