Nazaj v trgovino SCH74656097

Komplet akvarelnih barv Schmincke HORADAM

(4)
€89,17
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet akvarelnih barv Schmincke HORADAM ponuja profesionalno kakovost za vse umetnike, od začetnikov do naprednih. Ta kompaktni set vsebuje 12 polpenzionov z izjemnimi barvami, za katere so značilni visoka koncentracija pigmenta, natančna reprodukcija barv in največja obstojnost na svetlobi. Zaradi uporabe visokokakovostnega veziva iz arabskega gume in skrbne obdelave pigmentov barve dosegajo odlično topnost in odlične rezultate. Ena od edinstvenih lastnosti akvarelnih barv HORADAM je možnost ponovne uporabe posušenih barv na paleti. Ta funkcija umetnikom zagotavlja največjo prilagodljivost in omogoča učinkovito delo na različnih površinah, vključno s finimi in grobimi akvarelnimi papirji. Palete so štirikrat napolnjene s tekočimi pigmenti, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in bogato barvno paleto. Komplet akvarelnih barv je shranjen v elegantni črni kovinski škatli, ki vključuje praktično paleto in ponuja možnost dodajanja še 12 barv. Ta komplet je idealen tako za potovanja kot za vsakodnevno uporabo doma ali v studiu.Parametri izdelka:Akvarelne barve Schmincke HORADAMVisoka koncentracija pigmentovSvetlobno obstojneSušene barve je mogoče ponovno aktivirati4-krat napolnjene posodicePolna posodica12 odtenkovV kovinski škatliMožnost dodajanja dodatnih posodicPaleta za mešanje barvNarejeno v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

To je odlična majhna potovalna paleta — kompaktna, a vseeno sprejme veliko barve. Če odstraniš kanalčke, ki držijo vrste polovičnih posodic, lahko tja namestiš še eno vrsto. Mešalna površina z dvema emajliranima vdolbinama je povsem zadostna. Vse priložene barve so uporabne in kakovostne, vendar ne pozabi, da gre za posebno retro izdajo. Rumena oker in surovi umber sta si za 8-barvni potovalni komplet preveč podobna, poleg tega je v kompletu le ena modra barva. Vseh 8 barv pa je vredno imeti in posodice je enostavno zamenjati ali dopolniti.

Natalija Preverjena ocena

Schmincke je preprosto v svoji ligi in teh 12 kosov je osnova, ki jo mora imeti vsak profesionalec. Te barve so neverjetno čiste in intenzivne.

Dominika Preverjena ocena

Najboljša naložba v moj atelje v zadnjem letu. To so vrhunske barve na trgu.

Simona Preverjena ocena

Po preizkusu teh barv ne želim več drugih. Kakovost pigmenta je na povsem drugi ravni kot pri običajnih znamkah.

Kristina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano