Nazaj v trgovino KRL79601

Komplet akrilnih barv za sijaj KREUL 6 x 20 ml + čopič

Na zalogi
(1)
€16,86
Na poti k namDostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set sijajnih akrilnih barv Color Living podjetja KREUL prinaša sijaj v notranjost doma. Vsebuje šest barv, ki so med seboj usklajene v popolni harmoniji. Naj gre za svečnike ali pohištvo, sodobna kombinacija hladnih in toplih barv lahko polepša tudi sive in oblačne dni. Domači okraski lahko zlahka dobijo sijoč nov videz. Akrilne barve niso le zelo prekrivne, temveč se tudi hitro sušijo in ustvarijo čudovit sijajni zaključek. Odporne so na vodo in vremenske vplive. Nepogrešljiv pripomoček za drzne in izrazite projekte naredi sam! Primerne za barvanje lesa, papirja, kartona, kamna, posušenega betona, terakote, stekla, keramike, gline, kovine, plastike, samoporjavitvene modelirne gline. Idealen za dekorativna dela in kot podlaga za Photo Transfer Potch in decoupage. Primeren tudi za tehnike barvanja, kot so potapljanje, nanašanje z lopatico in pršenje. Barve lahko po suhem lakirate. Barve so proizvedene v poštenem in varnem postopku v Nemčiji. Embalaža kompleta je izdelana iz kartona iz 94 % recikliranega materiala.

Specifikacije izdelka:

  • set akrilnih barv
  • sijajna in gladka barva
  • dobra prekrivnost
  • hitro sušenje
  • na vodni osnovi
  • vodoodporen
  • raztapljajoč se v vodi
  • zmešljiv
  • set vsebuje: 6 x 20 ml barv - svetlo modra, turkizna, temno rumena, temno rdeča, rožnata in limonasto zelena, 1 čopič


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Ta majhen komplet je odličen za začetnike, barve imajo čudovit sijaj, priložen čopič pa je presenetljivo kakovosten, zato ga lahko samo priporočam.

Norbert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano