Nazaj v trgovino FBC379212

Komplet akrilnih barv v tubi Faber-Castell - 12 kosov

€18,99
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akrilnih barv je osnovno orodje pri slikanju. Visoko pigmentirane barve je enostavno mešati in zaradi svoje kremaste konsistence jih je enostavno nanesti na podlago. Po sušenju so barve vodoobstojne.

lastnosti izdelka:

  • komplet akrilnih barv
  • visoko pigmentirane
  • jih je enostavno mešati
  • kremaste konsistence
  • po sušenju so vodoobstojne
  • prostornina tube: 20 ml
  • paket vsebuje: 12 x 20 ml barv: 101 white, 107 cadmium yellow, 115 dark cadmium orange, 121 pale geranium lake, 125 middle purple pink, 120 ultramarine, 147 light blue, 163 emerald green, 166 grass green, 183 yellow ochre, 176 Van-Dyck brown, 199 black in vzorkovnica za mešanje barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano