Nazaj v trgovino KRL84178

Komplet akrilnih barv Solo Goya KREUL 48 x 20 ml

Na zalogi
(5)
€59,40€62,39Znižanje
€61,88 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Solo Goya vodilne nemške blagovne znamke Kreul so vsestranske umetniške barve najvišje kakovosti, saj ponujajo široko paleto živahnih in intenzivnih akrilnih barv. So izjemno iskane in se uvrščajo tudi med najbolj priljubljene akrilne barve. Imajo nenadomestljivo mesto v likovni umetnosti, saj vsebujejo visok delež pigmentov, ki tvorijo najfinejše disperzije, s čimer ohranjajo natančnost, nežnost in popolno prekrivnost. Primerne so za različne površine, vključno s slikarskim platnom, lesom, papirjem, tekstilom, steklom itd. Prav tako so idealni za začetnike, ljubiteljske umetnike in profesionalne slikarje. Set vsebuje 48 akrilnih barv s prostornino 20 ml.

Specifikacije izdelka:

  • na vodni osnovi
  • mehka in gladka kremna konsistenca
  • hitro sušenje
  • popolna prekrivnost
  • raztapljajoč se v vodi
  • vodoodporen, ko je suh
  • pakiranje vsebuje 48 x 20 ml akrilne barve Solo Goya v tubi


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Barve so izrazite in dobro prekrivne. Po sušenju ohranijo svojo nasičenost.

Natalija Preverjena ocena

Toliko odtenkov v enem pakiranju so uresničene sanje, moje slike so zaradi njih veliko bolj pisane in mi ni treba več ničesar mukotrpno mešati.

Dominika Preverjena ocena

Kot študentka umetnosti sem iskala nekaj cenovno dostopnega, a hkrati kakovostnega, in to je točno to.

Simona Preverjena ocena

Moja hči je nad temi barvicami popolnoma navdušena, vsak dan nekaj ustvarja in jaz sem zadovoljna z njihovo prekrivnostjo.

Kristina Preverjena ocena

oseminštirideset kosov je res spoštljiva številka, zame kot ljubiteljsko umetnico je to prava luksuzna zadeva.

Adriana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano