Nazaj v trgovino SCH83712097

Komplet akrilnih barv Schmincke College s čopiči da Vinci

(3)
€94,13
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet akrilnih barv Schmincke College je idealna rešitev za vse, ki se želijo poglobiti v slikanje z akrilom, tako za začetnike kot za napredne umetnike. Ta veliki paket vsebuje 12 izbranih odtenkov v 200-mililitrskih tubah. Komplet dopolnjuje profesionalni komplet čopičev da Vinci College, ki vsebuje 5 različnih čopičev za akrilne barve. S to kombinacijo dobite vse, kar potrebujete za kreativno ustvarjanje. Akrilne barve iz serije Schmincke College odlikujejo visoka prekrivnost, odlične lastnosti mešanja in hitro sušenje. Njihova površina ima po sušenju nežen satenast sijaj. Izdelane so iz kakovostnih pigmentov in zagotavljajo dobro obstojnost na svetlobi, kar zagotavlja, da bodo vaša umetniška dela ohranila barvo tudi po dolgem času. Barve lahko mešate ne le med seboj, temveč tudi z drugimi akrilnimi barvami, dobro pa se oprimejo različnih površin, kot so platno, papir, les ali karton. Ta komplet Schmincke College je idealen za študente, umetnike začetnike in vse, ki iščejo kakovostne akrilne barve. Parametri izdelka:
  • Akrilne barve Schmincke College
  • Vključuje 5 čopičev da Vinci
  • Visoko pigmentirane barve
  • Visoka prekrivnost
  • Satenast sijaj po sušenju
  • Svetlobno obstojen
  • Primerno za platno, papir, les in karton
  • Paket vključuje 12 tub
  • Volumen 200 ml
  • Izdelano v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Dobra kakovost in ustvari čudovit odtis – zelo živa rumena, ampak točno to sem iskala. Poleg tega se dobro meša z drugimi barvami – zmešala sem jo z modro in nastala je zelena, ki je izpadla res dobro.

Silvia Preverjena ocena

Prostornina teh tub je ogromna, tako da imam kot učiteljica likovne vzgoje zdaj poskrbljeno za zaloge za cel krožek za pol leta vnaprej.

Lenka Preverjena ocena

Čopiči da Vinci so odličen bonus in se k tem barvam popolnoma podajo, končno mi ni treba vsega dokupovati posebej.

Andrea Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano