Komplet akrilnih barv Pebeo Studio

Na zalogi
(4)
€20,90
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sada akrilnih barv Pebeo STUDIO 10x20 ml + štetec

Visokokvalitetni akrilni set Pebeo Studio Acrylics je idealen za začetnike in napredne umetnike. Vsebuje 10 intenzívnych odtieňov vo visokoviskóznej konzistencii, ki omogoča ustvarjati tekstúrane učinke. Akrylové farby Pebeo imajo saténovo-matný finiš, vynikajúcu priľnavosť a skvelú kryciu schopnost. Sú vhodné na rôzne povrchy, ako plátno, drevo, kov či kartón. Hvala jemnej štruktúre a dlhšiemu schnutiu sú idealne na miešanie a vrstvenie. Set vsebuje tudi štetec, zaradi katerega imate vse potrebno na takojú tvorbu. Perfektný darček pre kreatívcov, student aj amatérskych maliarov.

Parametre produkta:

  • Sada akrilnih barv Pebeo STUDIO
  • 10 akrilnih barv v 20 ml tubah
  • Štetec súčasťou balenia
  • Vysoká viskozita - primerno na textúrované efekty
  • Saténovo-matný finiš, vysoká pigmentácia
  • Na plátno, drevo, kov a papier
  • Vhodne pre začiatočníkov aj pokročilých umelcov

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Idealen komplet za začetnika, barve so kakovostne, priložen čopič pa se mi tudi precej dobro drži v roki. Naročilo je prispelo zelo hitro.

Ondrej Preverjena ocena

Odličen začetni komplet za razumno ceno.

David Preverjena ocena

Navdušena sem nad temi majhnimi tubami, so ravno pravšnje za moje drobne krajine na platnu. Barve imajo čudovit sijaj.

Simona Preverjena ocena

Barve so v redu, vendar sem pričakovala nekoliko boljšo prekrivnost pri rumeni barvi. Za drobno domače ustvarjanje pa povsem zadostujejo.

Norbert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano