Komplet akrilnih barv KREUL Triton

Na zalogi
(5)
€59,41
€13,20 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sada akrilnih barv KREUL Triton Base & Neutral Colors 6 x 750 ml

Sada akrilnih barv KREUL Triton Acrylic Liquid Base & Neutral Colors je ideálnym riešením za velikoplošne podmaľby, osnovne plasti in jemné tónovanie farieb. Vsebuje šest nevtralnih odtieňov, ki omogočajo zosvetľovanie, stmavovanie in vyvážanje barvne kompozicije. Tekutá konzistencia zabezpečuje hladké nanášanie a jednoduché miešanie, и barve po zaschnutí vytvárajú hlboko matný efekt. Vďaka vodou riediteľnej receptúre a rýchlemu schnutiu je tento set primeren na podkladové vrstvy, tieňovanie, glazovanie a scénografiu. Farby sú po zaschnutí odolné voči svetlu a poveternostným vplyvom, čo ich robí skvelými na interiérové aj exteriérové použití. Ekologické balenie s recyklovaným plastom a kartónom navyše podpira udržateľné umelecké techniky. Perfektný set pre student, profesionálnych maliarov aj scénografov!

Parametre produkta:

  • Sada akrilnih barv KREUL Triton Base & Neutral Colors 6 x 750 ml
  • V balení 6 x 750 ml
  • Farby: Miešacia biela, Titánová biela, Svetlá Okrová, Havanská Hnedá, Neutrálna Sivá, Čierna
  • Vlastnosti: vodou riediteľné, rýchloschnúce, hlboko matné
  • Uporabie: plátno, papier, drevo, kartón, plast, kameň, kov
  • Ekologické balenie: recyklovaný plast a kartón

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Ta velika pakiranja so za nas v šoli absolutna rešitev, barv imamo končno dovolj za cel semester za vse učence.

Andrej Preverjena ocena

Kakovost pigmenta je vrhunska in prostornina 750 mililitrov je točno to, kar profesionalec potrebuje pri slikanju velikih platen, da mu ni treba nenehno dokupovati novih tub.

Filip Preverjena ocena

Kupovali smo jih za barvanje dekoracij v vrtcu in ti odtenki so res nasičeni in obstojni tudi po sušenju.

Daniel Preverjena ocena

Presenetilo me je, kako dobro se ta barva razmazuje, res odlično razmerje med ceno in količino.

Robert Preverjena ocena

Nad barvo sem navdušen, pakiranje je praktično in zagotovo bom pri njem ostal tudi pri naslednjih naročilih.

Štefan Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano