Nazaj v trgovino RMSAR0524GE

Komplet 36 akvarelnih barv in čopiča

Na zalogi
€4,71
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet 36 akvarelnih barv in čopiča je idealno orodje za vsakega umetnika, tako začetnika kot naprednega. Te akvarelne barve so izdelane iz kakovostnih pigmentov, ki zagotavljajo intenzivne in živahne barve, odporne na svetlobo in obrabo. Barve se zlahka mešajo, kar omogoča osupljive učinke in popolno mešanje barv. Akvarelne barve so še posebej primerne za otroke, ki želijo ustvarjati umetniška dela, kot so pokrajine ali portreti. Zaradi svoje varnosti so idealne tudi za šolske projekte. Ti akvareli so odlični za eksperimentiranje z različnimi tehnikami, saj omogočajo kombinacijo s plakatnimi barvami, temperami ali različnimi vrstami pastelov. Komplet je odlično darilo za vse umetnike, tako ljubiteljske kot profesionalne, in za otroke, ki se želijo umetniško izraziti.Parametri izdelka:- komplet akvarelnih barv in čopiča- kakovostni pigmenti- intenzivni in živi odtenki- primerno za začetnike in izkušene umetnike- 36 odtenkov.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano