Nazaj v trgovino KHN01636S2402KS

KOH-I-NOOR Mondeluz Portretne akvarelne barve / 24 kosov

(2)
€64,37
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Edinstvena paleta akvarelnih barv Mondeluz 24 Portrait ponuja visoko pigmentirane odtenke, posebej izbrane za slikanje portretov, s katerimi lahko zajamete subtilne odtenke kože in senc. Vsaka barva je pripravljena za uporabo - samo kapnite vodo in delajte s čopičem, da dosežete bogate prehode in globoke barvne plasti. Komplet je idealna rešitev za ilustratorje, portretiste ali študente umetnosti, ki iščejo kakovost po dostopni ceni. Zaradi izjemne obstojnosti na svetlobi so barvni rezultati dolgotrajni, ne da bi zbledeli, prožna granulacija barv pa podpira teksture kože in las. Trdno plastično ohišje zagotavlja zaščito na poti in pri shranjevanju. S tem kompletom boste dobili profesionalno orodje za ustvarjanje čustvenih in realističnih portretov, ki vam omogoča eksperimentiranje z vodno tehniko in podrobnimi prehodi: Akvarelne barve v trdnem kovčku- Število odtenkov: 24 posebej zmešanih za portrete- Obseg: Klasične monodozne barve, primerne za enostaven nanos- Pakiranje: Plastični etui s prozornim vrhom- Trajnost: visoka obstojnost na svetlobi in barvna obstojnost
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Akvarelne barvice Mondeluz so čudovite za akvarelno tehniko.

Igor Preverjena ocena

Te akvarelne barvice so za portrete popolnoma genialne, kožne odtenke se da čudovito plastiti in po nanosu s čopičem so na papirju videti izjemno profesionalno.

Milan Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano