Nazaj v trgovino RMS610001

JUMBO Barvne krede v vedru 15 kosov

Na zalogi
€2,53
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
S tem priročnim vedrom s 15 barvnimi kredami JUMBO, ki so idealne za risanje po pločnikih, dvoriščih ali tablah, lahko povečate ustvarjalnost svojih otrok. Kreda za pločnik je trpežna, kot nalašč za otroške roke, ki se učijo prijemati predmete in z njimi manipulirati. Krede so narejene iz nestrupenih materialov in ponujajo široko paleto barv, kar otrokom omogoča, da svojo umetnost izrazijo v polni lepoti. Zlahka jih je mogoče oprati z različnih površin in so varne za otroke od 3. leta dalje. Vedro omogoča enostavno prenašanje in vzdrževanje reda. Ne glede na to, ali gre za ulično umetnost, izobraževalne igre ali preprosto risanje, te krede zagotavljajo ure zabave in ustvarjanja

. parametri izdelka:

  • JUMBO krede za pločnik
  • v praktičnem vedru
  • idealne za pločnike in table
  • izboljšava:
  • v pakiranju po 15 kosov
  • za otroke od 3. leta starosti dalje
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano