Nazaj v trgovino JOV511_51102

Tekoča tempera barva JOVI Premium 1000 ml

Na zalogi

Izberi
€9,49
€9,49 / l
Na poti k namDostava v 4–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Tekoča šolska tempera barva JOVI Premium na vodni osnovi ponuja žive, nasičene barve z izjemno visoko prekrivnostjo. Namenjena je otroškemu in šolskemu ustvarjanju od 3. leta starosti dalje ter je zaradi svoje konsistence pripravljena za takojšnjo uporabo naravnost iz plastenke. Odlikuje jo naravna sestava brez glutena ter preprosto odstranjevanje z oblačil in pranje z rok.

Ključne lastnosti in parametri

  • Znamka: JOVI
  • Linija izdelkov: Premium
  • Volumen: 1000 ml
  • Oblika: tekoča tempera
  • Osnova: vodna
  • Država porekla: Španija
  • Certifikat: EN 71
  • Primerno za: otroke od 3. leta dalje

Uporaba in nanos

Barva se enostavno nanaša in se hitro suši na papirju, kartonu, lesu, tekstilu in modelirnih masah. Nanašate jo lahko s čopičem, valjčkom, lopatico ali gobico. Posamezne odtenke lahko med seboj poljubno mešate ali pa jih za svetlejše tone redčite z vodo.

Pogosta vprašanja

Ali je barva varna za majhne otroke? Da, barva je narejena na osnovi naravnih sestavin, ne vsebuje glutena, ustreza certifikatu EN 71 in je popolnoma varna za otroke od 3. leta starosti.

Ali je barva pralna z oblačil? Da, barva se enostavno spere z rok ter zlahka opere z večine tekstilnih materialov.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
(2)
Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
STANDART Kompozit akrilna barva

STANDART Kompozit akrilna barva


6,29 € Cena na enoto 12,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml


14,29 € Cena na enoto 28,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Znižana cena  6,38 € Redna cena  7,09 € Cena na enoto 53,17 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano