JOVI Plastelin v lončkih BLANDIVER 5 x 110 g

Na zalogi
(2)
€8,99
€16,35 / kg
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Plastelin JOVI je narejen na rastlinski osnovi. Ima zelo konsistentno in stabilno teksturo, ne prepušča barve in otroci se pri delu z njo ne umažejo. Velika prednost plastelina JOVI je, da se nikoli ne izsuši, zato vam bo omogočil neskončne ure ustvarjalnosti. Plastelin je enostaven za gnetenje, zato ga lahko brez večjega napora obvladajo tudi majhne otroške roke. Z njim je enostavno modelirati tako ravne oblike kot tudi različne tridimenzionalne figure. Modeliranje je ustvarjalna tehnika, ki izboljšuje fino motoriko in prinaša veselje tako majhnim kot velikim umetnikom. Blagovna znamka JOVI prinaša vrsto izdelkov, s katerimi lahko modelirate vse, kar si zamislite. Mali umetniki bodo uživali tudi v drugih izdelkih iz ponudbe JOVI.

Parametri izdelka:

  • JOVI BLANDIVER Plastelin
  • na rastlinski osnovi
  • se nikoli ne izsuši
  • se dobro gnete
  • je enostaven za čiščenje
  • brez glutena
  • idealen za ravne in 3D-oblike
  • barve je mogoče mešati
  • komplet vsebuje 5x110 g

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Končno sem našla modelirno maso, ki se otrokom v vrtcu ne lepi na roke in se z njo zlahka dela.

Daniel Preverjena ocena

Ti lončki so super veliki, zdržijo nam celo ustvarjalno dopoldne.

Robert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano