JOVI neonske tempera barve 4x35 ml

Na zalogi
(2)
€10,99
€78,50 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

S tekočo neonsko tempera barvo vstopite v svet umetnosti. Tekoče tempera barve z neonskimi delci so pripravljene za takojšnjo uporabo. Navdušeni boste nad njihovim hitrim sušenjem in odličnim delovanjem. Tekočnost barve JOVI zagotavlja brezhiben nanos izdelka in se zlahka oprime različnih površin, kot so papir, les, tekstil, modelirna glina in modelirna masa. Neonske tempera barve so odličen spremljevalec pri vašem umetniškem ustvarjanju. Ne glede na to, ali ste začetnik ali izkušen slikar, vam bo ta barva odprla vrata k ustvarjalnosti in novim možnostim. Prepustite se tej barvi in ustvarite dela, ki bodo sijala z lastno svetlobo. Ko jo nanesete, jo preprosto osvetlite, da bo začela svetiti. Oživite svoje ustvarjalne projekte s to edinstveno barvo, ki vašim umetniškim delom podnevi in ponoči doda posebno dimenzijo.

Parametri izdelka:

  • JOVI tempera barva
  • neonski učinek
  • tekočina
  • hitro sušenje
  • dober oprijem
  • komplet vsebuje 4 odtenke
  • prostornina 35 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Resnično kakovostni flomastri. Konica je natančna in črnilo teče enakomerno.

Darina Preverjena ocena

Sin je nad temi neonskimi barvami popolnoma navdušen, so zelo izrazite in na papirju dobesedno žarijo že pri prvem nanosu.

Mihaela Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano