JOVI komplet akrilnih barv 6x35 ml + čopič

Na zalogi
(2)
€11,49
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akrilnih barv JOVI z mehko satenasto površino vas bo očaral že s prvo potezo! Visoka prekrivnost zagotavlja, da za doseganje optimalnih rezultatov zadostuje že en sam nanos. Z njimi pobarvajte vse vrste površin, od posode do pohištva in oblačil. Izdelke lahko preprosto okrasite z različnimi aplikatorji (čopiči, čopiči, gobicami in drugimi). Ko se barva posuši, je vodoodporna. Poleg tega je popolnoma varna za otroke. Ta akrilna barva ACRYLIC PAINT, ki se redči z vodo, popelje ustvarjalnost v nove višave. Z njo lahko na svojih umetniških delih oživite svet barv in ustvarite trajne umetnine, ki bodo prestale preizkus časa.

Parametri izdelka:

  • JOVI komplet akrilnih barv
  • na vodni osnovi
  • visoka pokrivnost
  • satenast zaključek
  • primeren za vse površine
  • po sušenju odporen na vodo
  • komplet vsebuje 6x35 ml + čopič

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Odličen nakup, navdušen sem. Zagotovo bom znova naročil, ko jih zmanjka.

David Preverjena ocena

Embalaža je lepa in praktična. Barve so prispele v brezhibnem stanju.

Simon Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano