Nazaj v trgovino JOV1410

JOVI Jovidecor Textil flomastri za tekstil s čopičasto konico 12 kosov

Na zalogi
€8,79
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Flomastri JOVI Jovidecor Textil so namenjeni ustvarjalnemu risanju in okraševanju tekstila ter oblačil. Zahvaljujoč prilagodljivi čopičasti konici s premerom 4,8 mm lahko z enim samim pripomočkom ustvarjate tako drobne detajle kot izrazite debele linije. Flomastri vsebujejo nasičene barve na vodni osnovi, ki še posebej lepo pridejo do izraza na svetlih bombažnih tkaninah.

Po končanem ustvarjanju pustite, da se barva suši vsaj 30 minut. Za fiksiranje prelikajte tkanino z narobne strani približno 3 minute, pri čemer med plasti vstavite papir ali karton, da barva ne pronica skozi. Po fiksiranju je poslikava odporna na pranje pri običajnem programu do 40 °C. Izdelki JOVI poleg tega izpolnjujejo stroge evropske (EN 71) in mednarodne varnostne standarde.

  • 12 kosov nasičenih barv na vodni osnovi
  • Čopičasta konica 4,8 mm za tanke in debele linije
  • Fiksiranje z likanjem z narobne strani cca 3 minute
  • Obstojnost pri pranju do 40 °C
  • Idealno za svetle bombažne tkanine
  • Ustreza varnostnemu standardu EN 71
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano