Jajce iz stiropora dvodelno 15.5 cm

€2,59
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Izdelki iz stiropora so pomembni ustvarjalni pripomočki, ki jih številni ustvarjalci obožujejo. Z lahkoto se uporabljajo za kakršnokoli okraševanje, na primer, decoupage tehniko, slikanje, patchwork tehniko ali druge načine okraševanja.

Stiropor in njegovi polizdelki so na voljo v različnih oblikah, značilnih za določeno sezono leta. Ena takih sezon leta je pomlad s čudovitim velikonočnim praznikom. Velikonočni okraski, ki jih mnogi kupujejo po trgovinah, se lahko tudi ročno izdelajo doma. Naša spletna trgovina ponuja široko paleto izdelkov iz stiropora, kot so stiroporni piščanec, jajca ali stiroporni zajec. Velikonočno jajce je eden glavnih simbolov velikonočnega praznika. Pomladni praznik se nam že približuje, tako da z našim jajcem iz stiropora naredite originalen velikonočni dodatek, ki se mu boste radovali dolgo časa.

LASTNOSTI IZDELKA

  • jajce iz stiropora za ustvarjalno delo, okraševanje in aranžiranje
  • razdeli se na dva dela
  • dimenzije: 15.5 cm x 9 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano