INDIJA Komplet barv za tekstil 6x20ml

€16,99
€141,58 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet barv za tekstil INDIA 6x20ml je vodno redčljiv komplet barv za tkanine s kakovostnimi svetlobno obstojnimi pigmenti. Barve lahko mešate med seboj in tako ustvarite dodatne odtenke. Svetlejše odtenke lahko dosežete z redčenjem. Barve za tekstil se zelo dobro držijo na naravnih tkaninah (npr. bombaž, lan itd.) in mešanih sintetičnih tkaninah (do 20 %). Po fiksiranju z likanjem so barve odporne na redno uporabo in strojno pranje (priporočamo, da izdelek obrnete narobe). Z barvami za tekstil lahko edinstveno okrasite majico, hlače, torbo, dežnik, pobarvate namizni prt - združite svojo domišljijo in ustvarjalnost.Lastnosti in značilnosti:- Za temna ozadja priporočamo podbarvanje motiva z belo ali drugo svetlo barvo- Vodotopna, prosto sušeča se- Barva se vpije v tekstilna vlakna in po sušenju ne poči ali se odlušči- Ko se barva posuši, jo fiksiramo z likalnikom 3-5 minut, temperaturo nastavimo glede na vrsto tekstila- Likamo s hrbta ali skozi peki papir- Po likanju je barva odporna na pranje s hrbta pri 60 °C (kovinski odtenki do 40 °C)Komplet vsebuje: - Barva za tekstil je odporna na pranje s hrbta pri 60 °C (kovinski odtenki do 40 °C)- Barva za tekstil se lahko uporabi za tiskanje s čopičem, tiskanje in žigosanje- Za temna ozadja priporočamo podbarvanje motiva z belo ali drugo svetlo barvo- Barvo lahko razporedimo v dve barvi:- 6 plastičnih stekleničk po 20 ml, odtenki 144208 rumena, 144304 oranžna, 144314 roza, 144316 malina, 144318 rdeča, 144616 rjava
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano