Home Design Okraski šablona

Na zalogi
€1,88€3,22Znižanje
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Šablona Home Design okraski

Šablone so odlično orodje za preprosto in hitro dekoracijo različnih vrst površin. Primerni so za platno, papir, les, MDF, furnir, steklo, plastiko, keramiko, kovino, tekstil in drugo. Šablone za slikanje so prožne in mehke, zato so primerne tudi za neravne površine. Uporabljate jih lahko z akrilnimi barvami in gvaši, barvnimi spreji, barvami za tkanine, barvami za steklo in keramiko, strukturnimi pastami, geli, markerji, kredami, voščenimi kredami itd.

Kako uporabljati?

Okrašena površina mora biti popolnoma suha. Barvo nanesite v tankih plasteh, da ne pride pod šablono. Primerno za vse vrste barv, ki jih po sušenju lahko pritrdite tudi z lakom, na primer na keramiko. Barvo lahko nanesete s čopičem, gobo, valjčkom ali lopatico. Nekaj minut po nanosu barve šablono previdno odstranite in jo nato operite, da bo pripravljena za nadaljnjo uporabo. S to umetniško šablono dodajte edinstvenost svojim delom in ustvarite nove vzorce.

Parametri izdelka:

  • Šablona za slikanje
  • za večkratno uporabo
  • primerna za platno, papir, les, MDF, furnir, steklo, plastiko, keramiko, kovino, tekstil in drugo

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano