Nazaj v trgovino LKSK2221012500

Hitro sušeče sijajno oljno medij LUKAS Medium 3 125 ml

Na zalogi
€15,79
€126,32 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

LUKAS Medium 3 je hitro sušeče sijajno oljno medij, namenjeno za pripravo smolnato-oljnih barv in lazur. Pospešuje sušenje površine oljne barve, pri čemer povečuje njen sijaj ter barvnim tonom daje večjo vizualno globino. Po sušenju ostane nastali sloj še naprej topen v terpentinu ali mineralnem špiritu.

Lastnosti izdelka:

  • Znamka: LUKAS
  • Vrsta: hitro sušeče sijajno oljno medij (Medium 3)
  • Volumen: 125 ml
  • Videz: rahlo rumenkast pridih, sijajni finiš
  • Namen: za oljne barve in lazurne tehnike
  • Topnost: po sušenju topno v terpentinu ali mineralnem špiritu
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in nanos:

Medij se vmeša neposredno v oljno barvo na paleti pri ustvarjanju lazur in zgornjih slikarskih slojev. Med delom poskrbite za ustrezno zračenje prostora, zaščitite pred odprtim ognjem ter hranite izven dosega otrok.

Pogosto zastavljena vprašanja:

Ali to medij spremeni lastnosti in sijaj oljnih barv? Da, medij poveča sijaj barv, poudari njihovo globino ter bistveno pospeši površinsko sušenje sloja.

Ali se posušen sloj lahko kasneje odstrani ali popravi? Da, posušen sloj ostaja topen v terpentinu ali lak bencinu (mineralnem špiritu).

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano